قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

فروشگاه طب سنتی-خرید دیگ سنگی-خرید دیزی سنگی-خرید زعفران-خرید دمنوش

فروشگاه طب سنتی-خرید دیگ سنگی-خرید دیزی سنگی-خرید زعفران-خرید دمنوش

09011363601 - 09151246243 تمام روزهای هفته
فقط از طریق تلگرام

لزوم بهبود بسته بندی زعفران

بسته بندی زعفران و خرید زعفران-در این مقاله به بررسی مشکلات بسته بندی زعفران می پردازیم. زعفران ایرانی، یکی از مهمترین محصولات ایران و خراسان است. امروزه همگان بر خواص زعفران آگاهی دارند و خرید اینترنتی زعفران را ترجیح می دهند.

مردم، خرید زعفران و شیوه ی خرید اینترنتی زعفران را انتخاب می کنند و لازم است که در کنار کیفیت بالا و مناسب بودن قیمت زعفران بسته بندی شکیل هم داشته باشد.

زعفران سحرخیز,زعفران اهواز,زعفران تبریز,خواص زعفران,زعفران شیراز,زعفران سرگل,زعفران خالص,زعفران اصفهان,زعفران مشهد,زعفران تهران,زعفران قائنات,خرید اینترنتی,اینترنتی زعفران,فروش زعفران,خرید زعفران,خرید اینترنتی زعفران,

متاسفانه این محصول ارزشمند به صورت فله صادرات می شود و کشور وارد کننده، پس از بسته بندی شکیل، با قیمت ها و سودهای خیلی بیشتر، زعفران مشهد را به اکثرنقاط دنیا صادر می کنند.

برای احترام به مصرف کنندگان و مشتریان زعفران (زعفران تهران-زعفران اصفهان-زعفران شیراز-زعفران اهواز-زعفران تبریز) و کسانی که  خرید زعفران و خرید اینترنتی زعفران انجام می دهند، لازم است که بسته بندی زعفران بهبود یابد.

زعفران سحرخیز,زعفران اهواز,زعفران تبریز,خواص زعفران,زعفران شیراز,فروش زعفران,خرید زعفران,خرید اینترنتی زعفران,زعفران سرگل,زعفران خالص,زعفران اصفهان,زعفران مشهد,زعفران تهران,زعفران قائنات,خرید اینترنتی,اینترنتی زعفران,

بسته بندی زعفران

امروزه شرایط حاکم بر بازار و عوامل پر شمار دیگر نشان از اهمیت رو به رشد بسته بندی به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند دارد.

رشد و گسترش شبکه پخش در کشورهای دنیا (از جمله ایران) باعث شده است که نقش بسته بندی به عنوان فروشنده خاموش بسیار پررنگتر ازقبل شود.

بسته بندی زعفران یک فرصت به تولید کنندگان میدهد تا بتوانند نظر مشتریان احتمالی را پیش ازبرگزیدن تصمیم نهایی جلب کنند، و یک محرک قوی درارتباط با بسیاری ازتصمیم های خرید درمحصولات غذایی است.

زعفران سرگل,زعفران خالص,زعفران اصفهان,زعفران مشهد,زعفران تهران,زعفران قائنات,خرید اینترنتی,اینترنتی زعفران,زعفران سحرخیز,زعفران اهواز,زعفران تبریز,خواص زعفران,زعفران شیراز,فروش زعفران,خرید زعفران,خرید اینترنتی زعفران,

نقش واسطه ها در خرید زعفران

برخی از واسطه گرهای بین المللی زعفران را فله ای به برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس (عمدتا امارات) ویا کشورهای اروپایی (عمدتا اسپانیا) میفروشند وآن کشورها پس از بسته بندی انرا در بازارهای جهانی میفروشند و ارزش افزوده ای بدست می آورند.

امروزه توجه به بسته بندی زعفران و درجه بندی محصول تولیدی در بازار داخلی و خارجی اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

بسته بندی اهمیتی هم سنگ تولید محصول دارد. بنابراین لازم است ضمن شناسایی عوامل تاثیرگذار بر بسته بندی زعفران ، مشکلات و کاستیهای آنها نیز شناسایی گردیده و کنار گذاشته شود.

خرید اینترنتی,اینترنتی زعفران,زعفران تبریز,خواص زعفران,فروش زعفران,زعفران سحرخیز,زعفران اصفهان,زعفران مشهد,بسته بندی زعفران,زعفران تهران,زعفران اهواز,زعفران شیراز,زعفران سرگل,زعفران خالص,زعفران قائنات,خرید زعفران,خرید اینترنتی زعفران,

بسته‌بندی به خودی خود به جبر فرهنگ مصرف را منتقل می‌كند و فرهنگ‌سازی می‌كند ما با یک بسته‌بندی زیبای خاویار، زعفران یا شامپو و… می‌توانیم كالای خود را عرضه نماییم پس اینجا جایگاه بسته‌بندی مشخص می‌شود كه به هر چیزی طبیعتاً شناسنامه و هویت می‌دهد.

مجلسی در ادامه به بسته‌بندی تولیدات كشاورزی ایران در كشورهای خارجی اشاره نمود و می‌افزاید: زعفران طلای ایران است و بارها گفته‌اند سودی كه در بسته‌بندی این محصول در كشورهای خارجی از آن می‌برند از تولید ما بیشتر است و دلیل این ارزشی است كه آنها به این محصول ایرانی می‌دهند این درحالی است كه زعفران ما در بازار چین برای عرضه به‌صورت فله‌ای می‌آید.

بسته بندی زعفران,زعفران اهواز,زعفران شیراز,زعفران سرگل,زعفران خالص,زعفران قائنات,خرید زعفران,خرید اینترنتی زعفران,خرید اینترنتی,اینترنتی زعفران,زعفران تبریز,خواص زعفران,فروش زعفران,زعفران سحرخیز,زعفران اصفهان,زعفران مشهد,زعفران تهران,

او می‌گوید: روزی كه من به چین رفتم به دنبال این نبودم كه محصولی از چین وارد ایران كنم بلكه به این فكر بودم چه چیزی از ایران می‌شود به چین صادر كرد كه بهترین چیزی كه نظرم را جلب كرد همین زعفران بود. ولی متأسفانه در چهار موردی كه ما كار كردیم یكی از این بسته‌بندی‌ها كه مناسب آن بازار باشد واقعاً نتوانستیم ارائه دهیم.

اكنون همین زعفران را چینی‌ها با قیمت خیلی ارزان به‌صورت فله‌ای از ما می‌خرند و بعد خودشان آن را بسیار زیبا و با كیفیت بسته‌بندی می‌كنند و با قیمت بسیار بالا عرضه می‌كنند.

خواص زعفران,فروش زعفران,زعفران سحرخیز,زعفران اهواز,خرید زعفران,بسته بندی زعفران,خرید اینترنتی زعفران,خرید اینترنتی,زعفران شیراز,زعفران سرگل,زعفران خالص,زعفران قائنات,اینترنتی زعفران,زعفران تبریز,زعفران اصفهان,زعفران مشهد,زعفران تهران,

«ایران با وجود تولید ۳۰۰ تن زعفران در سال و تولید ۹۲ درصد زعفران دنیا هنوز نتوانسته بازاری جهانی به نام خود و برای صادرات این محصول داشته باشد».

این جمله را رئیس اتحادیه صادر کنندگان و تولید کنندگان زعفران خراسان رضوی در گفت و گو با مهر گفته است.

وی اظهار کرده است: در حالی که ایران تنها تولیدکننده بزرگ و باکیفیت این محصول است اما بازار جهانی برای صادرات نداریم و متاسفانه نتوانستیم این حوزه را مدیریت کنیم که با نام ایران زعفران در جهان شناخته شود.

میری، بزرگ‌ترین مشکل زعفران‌کاران را نبود صنایع بسته‌بندی عنوان کرده است و آن را دلیل این ناکامی در بازار جهانی می‌داند.

اینترنتی زعفران,زعفران تبریز,خواص زعفران,فروش زعفران,زعفران سحرخیز,زعفران اهواز,خرید زعفران,زعفران سرگل,زعفران خالص,خرید اینترنتی زعفران,خرید اینترنتی,زعفران شیراز,زعفران اصفهان,زعفران مشهد,زعفران تهران,زعفران قائنات,بسته بندی زعفران,

خرید زعفران و خرید اینترنتی زعفران

برای خرید این محصول و آگاهی از قیمت آن در  فروشگاه آی آر ارگانیک بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

خرید زعفران ، زعفران شیراز ، زعفران مشهد ، زعفران تهران ، زعفران اصفهان ، زعفران تبریز ، اینترنتی زعفران ، زعفران اهواز ، زعفران قائنات ،

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :