قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

فروشگاه دیگ سنگی|خرید دیزی سنگی|ظرف سنگی|قابلمه سنگی

فروشگاه دیگ سنگی|خرید دیزی سنگی|ظرف سنگی|قابلمه سنگی

09151246243 00989011363601 تمام روزهای هفته (24/7)
Contact by Telegram or WhatsApp
تماس از طریق تلگرا م
Contact Us By WhatsApp & Telegram 09151246243 00989011363601

قوانین و مقررات خرید از آی آر ارگانیک

  1. برای محصولاتی که هنر دست هستند نظیر دیگ های سنگی، ممکن است شکل ظاهری محصولی که به دست خریدار خواهد رسید، با عکس محصول که در سایت درج شده است، کمی تفاوت داشته باشد. (نظیر تفاوت در دسته های دیگ سنگی، کمی اختلاف در ابعاد طول عرض و ارتفاع، وزن محصول و …). به این دلیل که محصولات، ساخته ی دست و هنردست می باشند و با محصولات کارخانه ای که کاملا یکسان تولید می شود، تفاوت دارد. خریدار متعهد می شود که این از این موضوع اطلاع داشته و با اطلاع از این موضوع، اقدام به سفارش جنس از فروشگاه آی آر ارگانیک کرده است.
  2. به دلیل خرید غیرحضوری، درصورت درخواست مشتریان، مسؤولان فروش آی آر ارگانیک عکس محصولات سفارش داده شده ی خریدار را قبل از ارسال نهایی، در فضای مجازی (ایمیل، تلگرام، سایت و …) به رویت خریدار می رسانند و تایید مشخصات محصول خریداری شده، قبل از ارسال نهایی به رویت خریدار می رسد و بعد از واریز وجه که به منزله ی تایید مشخصات جنس است، هیچ ادعایی در مورد محصولات سفارش داده شده نخواهد داشت.
  3. مشتریان و خریداران، درصورتی که میخواهند سفارشی را لغو کنند یا تغییر دهند، می بایست تا قبل از مرحله ی ارسال محصول به آی آر ارگانیک اطلاع دهند. زیرا به دلیل ماهیت محصول و هنردست بودن، به هیچ عنوان پس از ارسال، امکان لغو سفارش یا تغییر محصول نخواهند داشت.
  4. همچنین، آی آر ارگانیک، علاوه بر اینکه عکس های پکیج محصولات سفارشی مشتری را قبل از ارسال نهایی به مشتری نشان خواهد داد، هیچگونه ضمانت نامه ای بابت محصولات سنگی خود ارائه نخواهد داد. (به این دلیل که محصولات سنگی با اینکه دوام بسیار بالایی دارند اما در برابر ضربه، سرخ کردن، پخت و پز بدون آب و سایر موارد که گفته شده است مقاوم نیستند. همچنین شناسایی علت شکست دیگ سنگی امکان پذیر نیست). آی آر ارگانیک توصیه های نگهداری محصول را به مشتری خواهد داد. نداشتن ضمانت، به دلیل ماهیت محصولات سنگی است. به طور کل کالاهایی ضمانت دارند، در بخش مشخصات محصول،  “دارای ضمانت” ذکر شده است.
  5. نحوه ی حمل بار، طبق نظر مشتری خواهد بود و فروشگاه اینترنتی آی آر ارگانیک هیچگونه مسئولیتی بابت خرابی کالا که ممکن است توسط عوامل باربری یا پست یا هر نوع دیگر، ایجاد شود نخواهد داشت. همچنین کالاهای ارسالی با باربری و پست، دارای بیمه هستند و مشتری می بایست درصورت لزوم با بیمه هماهنگ کند. ضمن اینکه امکان خرابی محصول به دلیل ایمنی و استاندارد بالای باربری و پست، بسیار نادر است.
  6. محصولاتی نظیر زعفران و خوراکی ها، دارای استاندارد های مربوطه و بهداشت می باشند. محصولات زعفران و دیگر محصولاتی که در قسمت مشخصات محصول، دارای ضمانت عنوان شده است، تنها در صورتی شامل ضمانت می شوند که بسته بندی آنها به هیچ عنوان باز نشده باشد، ضربه فیزیکی یا شیمیایی ندیده باشد، در تماس با آب قرار نگرفته باشد. بسته بندی مخدوش یا خراب نشده باشد. در غیر این صورت و با تشخیص آی آر ارگانیک شامل ضمانت نخواهد بود. ضمنا هزینه ی بازگشت مجدد این نوع از کالاها به آی آر ارگانیک بر عهده ی مشتری خواهد بود.
  7. پیرو بندهای قبل و توضیحاتی که به خریدار داده شده بود، که بصورت اینترنتی از طریق سایت، تلگرام، فضاهای محازی، پیامک یا بصورت شفاهی صورت گرفته و بر اساس قوانین و نظامات عامه کشور و اصل آزادی قراردادی(ماده ۱۰ قانون مدنی) قرارداد خرید محصول در رسانه ما منعقد می گردد و سفارش دهنده با رضایت تام و کامل و با اسقاط حق هر گونه اعتراض در هر مرجعی این قرارداد را منعقد می نماید و ضمانت نامه ای بابت محصولات، وجود نخواهد داشت و خریدار، قوانین و مقررات فروش در سایت آی آر ارگانیک را پذیرفته است.

خریدار متعهد می شود که با خواندن دقیق این موارد در سایت آی آر ارگانیک، اقدام به خرید محصول نموده است. سفارش محصول و تراکنش وجه، توسط خریدار، به منزله ی تایید و پذیرفتن این قوانین است.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :

فروشگاه دیزی سنگی کوهسنگی مشهد

فروشگاه دیزی سنگی سوغات مشهد. بررسی، انتخاب، مشاوره قبل از خرید دیگ سنگی به صورت آنلاین

دیزی سنگی و دیگ سنگی کوهسنگی سوغات مشهد ظرف سنگی ظروف آشپزی,قابلمه سنگی,دیزی اصفهان,ظرف آشپزی,دیزی تبریز,دیزی شیراز,ظروف سنتی,دیزی تهران,کوهسنگی,ظروف سالم,

دیزی سنگی و دیگ سنگی کوهسنگی سوغات مشهد ظرف سنگی ظروف آشپزی,قابلمه سنگی,دیزی اصفهان,ظرف آشپزی,دیزی تبریز,دیزی شیراز,ظروف سنتی,دیزی تهران,کوهسنگی,تولیدی دیگ سنگی,تولیدی دیزی سنگی,تولیدی ظرف سنگی,تولیدی دیگچه سنگی,تولیدی هرکاره سنگی,تولیدی کوهسنگی,تولیدی دیگ سنگی کوهسنگی,تولیدی دیزی سنگی کوهسنگی,کارگاه تولیدی دیگ سنگی,کارگاه تولیدی دیزی سنگی,کارگاه تولیدی ظرف سنگی,کارگاه تولیدی دیگچه سنگی,کارگاه تولیدی هرکاره سنگی,کارگاه تولیدی کوهسنگی,کارگاه تولیدی دیگ سنگی کوهسنگی,کارگاه تولیدی دیزی سنگی کوهسنگی,کارگاه ظروف سالم,ظروف سالم,

آی آر ارگانیک بزرگترین فروشگاه دیگ سنگی سوغات مشهد در کشور، با گستره‌ای از ظروف سنگی کوهسنگی، دیزی سنگی کوهسنگی، تزیینات سنگی کوهسنگی، دکوری سنگی کوهسنگی و… برای تمام اقشار جامعه و با هر تعداد اعضاء خانواده، برای مشتریان خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی ظرف سنگی» را تداعی می‌کند.

«ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت»، «مشاوره پیش از خرید ظروف سنگی کوهسنگی سوغات مشهد از طریق تماس، پیامک یا فضای مجازی» و «تضمین اصل بودن کالا» چهار اصل اولیه است که فروشگاه ظرف سنگی آی آر ارگانیک از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این چهار اصل، همواره، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش دیزی و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

گستره‌ای به وسعت ظروف سنگی آشپزخانه شما.

آی آر ارگانیک به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی دیگ سنگی کوهسنگی مشهد، ضمن اطمینان دادن اصالت تمامی کالاها، به شما اطمینان می‌دهد با قیمتی مناسب، محصولی باکیفیت از سوغات مشهد خریداری کنید. این فروشگاه توانسته با حذف واسطه، محصولات خود را مستقیم از کارگاه تولیدی دیگ سنگی / تولیدی دیزی سنگی به دست مصرف کننده برساند.

ظرف سنگی کوهسنگی سوغات مشهد:

محصولات سنگی سوغات مشهد زیر را می توانید در فروشگاه اینترنتی ظرف سنگی آی آر ارگانیک تهیه کنید:

دیگ سنگی، قابلمه سنگی، دیزی سنگی، هرکاره سنگی، ظرف سنگی , ظروف دکوری و لوازم جانبی ظروف سنگی سوغات مشهد نظیر دستگیره ظرف دیزی و انبر دیگ سنگی، قندان سنگی، هاون سنگی، زعفران دم کن و زعفران ساب، سماور سنگی و اتو سنگی، ظروف سنگی دکوری شامل دیگ سنگی دکوری ساده، ظرف سنگی دکوری طرحدار، دیگ سنگی سوپ خوری طرحدار، ظروف سنگی پذیرایی، سرمه دان سنگی، آسیاب سنگی دستی، سرکو یا هاون سنگی، جا دستمال سنگی قلمکاری شده.

آی آر-ارگانیک، پس از آغاز فعالیت، توانسته با حذف واسطه ها و فروش مستقیم از کارگاه تولیدی دیگ سنگی / کارگاه تولیدی دیزی سنگی، علاوه بر قیمت خوب و کیفیت عالی، تحویل کالا را با ایمن ترین نوع حمل سفارش مشتری فراهم آورد.

از کالای ایرانی و تولید ایرانی سوغات مشهد حمایت کنیم. برای تهیه این محصولات سنگی، اطلاعات بیشتر، مشاوره پیش از خرید دیزی سنگی یا هر سوال دیگر، با ما تماس بگیرید. stone pot , Persian stone pot , saffron , Persian saffron , best saffron , saffron grade one , stone dish , buy stone pot , buy saffron , buy Iranian saffron , buy Persian saffron